| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 4.000 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2024 |
| Üzemóra | 0 |
| Motor / Feltöltö | FPT |
| Hajtómű | Hydrostat |
| Hosszúság | 6.030 mm |
| Szélesség | 2.240 mm |
| Súly | 13.600 kg |
| Garancia | 24 months |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Adapter | |
|---|---|
| Tehervédőrács, Papir tekercs fogó, -Arbeitskorb 2300-4500mm breit 3 Personen, 300kg -Seilwinde -Lasthaken |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| NUR ZUR VERMIETUNG!!! | |
| (Gépes fordítás): | |
| CSAK KIADÓ!!! |
Member since: 1998