| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 3.800 kg |
| Évjárat | 2008 |
| Üzemóra | 5.450 |
| Hosszúság | 6.350 mm |
| Szélesség | 2.350 mm |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 16.369.989 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2023