| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Teleszkópemelvény |
| Típus | SJ45T |
| Gyártási szám | HR11915 |
| Évjárat | 2010 |
| Munkamagasság | 15.800 mm |
| Üzemóra | 3.895 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Különleges meghajtó | Négykerék |
| More information | |
| helység | Essen |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 12.100 mm |
| Kosárteher | 227 kg |
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 7.552 kg |
| Hosszúság | 8.800 mm |
| Szélesség | 2.300 mm |
| Magasság | 2.400 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 6.705.880 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Gépes fordítás): | |
| További adatok kérésre |
Member since: 2015