| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | JLG |
| Építési mód | Teleszkópemelvény |
| Típus | M 600 JP |
| Évjárat | 2016 |
| Munkamagasság | 20.300 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Hybrid |
| More information | |
| Extra felszereltség | Batterieentladeanzeige, Betriebsstundenzähler, 230 V Anschluss, Kranösen, Werkzeugablage im Korb, Pendelachse, Bereifung ausgeschäumt / nicht kreidend |
| helység | Hohentengen |
| méretek | |
|---|---|
| Hatótávolság oldalirányban | 14.190 mm |
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 7.916 kg |
| Hosszúság | 10.150 mm |
| Szélesség | 2.420 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2001