| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.400 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Akkumulátor | 24V / 300Ah / 2023 |
| Évjárat | 2023 |
| Üzemóra | 200 |
| Gyártási szám | 20722 |
| Rendelkezésre áll ...-tól | nach Vereinbarung |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.889.392 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| klappbare Fahrer-Standplattform, Initialhub - anhebbares Fahrwerk |

Member since: 2003