| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 12.000 kg |
| Akkumulátor | 12V |
| Évjárat | 2011 |
| Üzemóra | 9.144 |
| Motor / Feltöltö | 6 Zylinder Perkins |
| Hajtómű | Hydrostat-Handschaltung |
| Hosszúság | 4.300 mm |
| Szélesség | 2.030 mm |
| Súly | 19.000 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | auf Anfrage |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Villapozicionáló, Öffnungsbereich 380-2180 (M-M) |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, 4. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Fűtés, Teljeskabin, Éghajlat, - DZH - Front und Heckscheibenwischer - 12-Volt-Dose - Signalton - 5. Ventil - Sitzheizung |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät befindet sich im IST-Zustand. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Az előzetes eladás, változtatások és esetleges hibák jogát fenntartjuk. Az eszköz IST állapotban van. |

Member since: 2000