| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 12.000 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Évjárat | 2011 |
| Üzemóra | 4.622 |
| Hosszúság | 6.000 mm |
| Szélesség | 2.550 mm |
| Súly | 15.900 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | Sofort |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 19.622.907 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Adapter | |
|---|---|
| Oldalmozgató, Villapozicionáló |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, 4. Szelep, Munkalámpa hátul, Munkalámpa elől, Tetőborítás, Első szélvédő, Fűtés, KRESZ, Teljeskabin, Rear view mirror, Wipers, Single pedal, LED |
Member since: 2020