| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 2.000 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Évjárat | 2013 |
| Üzemóra | 6.526 |
| Gyártási szám | 90438320 |
| Hosszúság | 2.550 mm |
| Szélesség | 730 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.767.185 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2009