| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 4.990 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Évjárat | 2015 |
| Üzemóra | 3.315 |
| Gyártási szám | P455D04139913KF |
| Motor / Feltöltö | Deutz TD 3.6 L Abgasstufe 3b |
| Súly | 7.234 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Adapter | |
|---|---|
| Villapozicionáló, Zinkenversteller vorgehangen mit Seitenschub |

Member since: 2002