| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.500 kg |
| Teherközéppont | 500 mm |
| Akkumulátor | 48V / 930Ah / IBV / ( ) / 2021 |
| Évjárat | 2012 |
| Üzemóra | 9.940 |
| Gyártási szám | 6230684 |
| Motor / Feltöltö | |
| Szélesség | 1.420 mm |
| Rendelkezésre áll ...-tól | Ab Niederlassung Henstedt-Ulzburg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 7.170.413 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Extra felszereltség | |
|---|---|
| 3. Szelep, 4. Szelep, Teljes szabadlöket, CE bizonyítvány, Baubreite 1.420mm, PIN-CODE, Panorama-Spiegel, E-Bar Vorbereitung, Hubhöhen- und Gewichtsanzeige |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Technische Änderungen vorbehalten. Bild kann abweichen. Aktuelle Betriebsstunden auf Anfrage. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Technikai változásoktól függően. A kép eltérhet. Jelenlegi működési órák kérésre. |

Member since: 1998