| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Terhelhetőség | 1.500 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Akkumulátor | 24v 560ah |
| Évjárat | 2014 |
| Üzemóra | n/a |
| Hajtómű | Tranistor control |
| Hosszúság | 1.450 mm |
| Szélesség | 870 mm |
| Súly | 1.050 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.183.816 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2010