| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Nilfisk |
| Építési mód | Seprögép |
| Típus | SW750 |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2022 |
| Üzemóra | 0 |
| Sepröszélesség | 720 mm |
| Hosszúság | 990 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 1.100 mm |
| Súly | 68 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | 12V / 49Ah |
| helység | 48619 Heek |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Ausstattung: - Hauptkehrwalze: 200 mm x 500 mm - Seitenbesen: 109 mm x 315 mm - Polyesterfilter-Kit - Batterieanzeige LED - Kompaktes Design - Direktkehrprinzip - Nicht markierende Räder - Einstellbarer Handgriff - Filterrüttler - max. Geschwindigkeit: 4 km/h Wir weisen ausdrücklich darauf hin, dass die vorstehenden Ausführungen zum Gerät keine zugesicherten Eigenschaften darstellen. Diese sind direkt beim zuständigen Verkäufer in unserem Hause abzufragen, relevant sind aber letztendlich nur die Angaben/Eigenschaften gemäß dem Inhalt des Kaufvertrages. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Berendezés: - Master henger: 200 mm x 500 mm - oldalsó seprű: 109 mm x 315 mm - Poliészter szűrőkészlet - akkumulátor kijelző LED - Kompakt kialakítás - Közvetlen alapelv - Nem jelölő kerekek - Állítható fogantyú - FilterrütTler - Max. Sebesség: 4 km/h kifejezetten jelzi, hogy az eszköz fenti magyarázata nem mutat megadott tulajdonságokat. Ezeket közvetlenül a házunk felelős eladójától kell lekérdezni, de végül csak a vásárlási szerződés tartalmának megfelelő információk/tulajdonságok relevánsak. |

Member since: 1998