| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Dulevo |
| Építési mód | Riding scrubber dryer |
| Típus | 1100EH |
| Gyártási szám | 100EH01485 |
| Hajtásmód | Elektromos |
| Évjárat | 2015 |
| Üzemóra | 1.101 |
| Hosszúság | 1.800 mm |
| Szélesség | 1.130 mm |
| Súly | 955 kg |
| More information | |
|---|---|
| Akkumulátor | USATA 36V |
| helység | Montebello Vicentino (VI) |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2004