| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SJIII-3226 |
| Évjárat | 2013 |
| Munkamagasság | 9.900 mm |
| Üzemóra | 121 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | / 2024 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Eigengewicht: 1.890 kg Gesamtlänge: 2,30 m Gesamthöhe: 2,20 m Geländer hochgeklappt 1,80 m Geländer eingeklappt Plattform Breite/Länge: 0,70/2,1 m Verlängerung: 0,9 m Höhe: 7,90 m ausgefahren 1,10 m eingefahren Steigfähigkeit: 25 % We |
| helység | Köln-Porz |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 227 kg |
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Magasság | 2.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.683.980 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Preise verstehen sich freibleibend, ab Lager, zzgl. Fracht und MwSt. keine Gewährleistung/Garantie und keine Rücknahme. Besichtigung nach Absprache möglich. Es gelten unsere AGB. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Az árak változhatnak, raktáron kívül, plusz fuvar és ÁFA Nincs garancia/garancia és nincs visszaküldés. Megtekintés egyeztetés után lehetséges. Feltételeink érvényesek. |
Member since: 2010