| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | SJ III 4626 |
| Évjárat | 2011 |
| Munkamagasság | 10.000 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| Extra felszereltség | Außenzulassung 3° |
| helység | Singen |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 454 kg |
| Terhelhetőség | 454 kg |
| Önsúly | 2.170 kg |
| Emelvény elöretolás | 1.000 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 2.240.060 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Kundendienst, UVV-Prüfung neu.
| |
| (Gépes fordítás): | |
| Ügyfélszolgálat, UVV teszt új. |
Member since: 2011