| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Manitou |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 100 SEC |
| Évjárat | 2022 |
| Munkamagasság | 9.930 mm |
| Üzemóra | 50 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| Extra felszereltség | nicht markierende Reifen |
| helység | Hameln |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 1.959 kg |
| Hosszúság | 2.440 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.260 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.494.752 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2001