| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Manitou |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 100 SEC |
| Évjárat | 2018 |
| Munkamagasság | 9.920 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 225Ah |
| More information | |
| Extra felszereltség | Plattformhöhe: 7.900 mm, Steigfähigkeit 25 % |
| helység | Hohentengen |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 1.959 kg |
| Hosszúság | 3.180 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.260 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2001