| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Manitou |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 100 SC |
| Évjárat | 2015 |
| Munkamagasság | 9.900 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| More information | |
| Extra felszereltség | Plattformhöhe: 7.900 mm, Plattformmaße: 2.790 x 1.600 mm, Steigfähigkeit: 40 %, Pendelachse vorne, Betriebsstundenzähler, Proportionalsteuerung, Stützen mit automatischem Niveauausgleich, Abnehmbares Bedienpult, Akustisches Warnsignal bei Schrägneigung un |
| helység | Hohentengen |
| méretek | |
|---|---|
| Kosárteher | 680 kg |
| Terhelhetőség | 680 kg |
| Önsúly | 3.701 kg |
| Emelvény elöretolás | 1.520 mm |
| Hosszúság | 3.760 mm |
| Szélesség | 1.750 mm |
| Magasság | 2.590 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2001