| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Magni |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | ES1008AC |
| Évjárat | 2024 |
| Munkamagasság | 10.000 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V / 170Ah / Magni / (80 - 100%) / 2021 |
| More information | |
| Extra felszereltség | - Integriertes Ladegerät |
| helység | 48169 Heek |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 230 kg |
| Önsúly | 2.230 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 1.990 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Wir weisen ausdrücklich darauf hin, dass die vorstehenden Ausführungen zum Gerät keine zugesicherten Eigenschaften darstellen. Diese sind direkt beim zuständigen Verkäufer in unserem Hause abzufragen, relevant sind aber letztendlich nur die Angaben/Eigenschaften gemäß dem Inhalt des Kaufvertrages. | |
| (Gépes fordítás): | |
| Kifejezetten felhívjuk a figyelmet arra, hogy a készülékre vonatkozó fenti állítások nem jelentenek garantált tulajdonságokat. Ezeket közvetlenül cégünkben a felelős értékesítőtől lehet igényelni, de végső soron csak az adásvételi szerződés tartalma szerinti információk/jellemzők a relevánsak. |

Member since: 1998