| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Hangcha |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 80XENS |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | 3 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| More information | |
| helység | Burghaun |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 380 kg |
| Önsúly | 2.085 kg |
| Emelvény elöretolás | 900 mm |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 2.230 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Finden sie jetzt Ihren passenden Gebrauchtstapler! STA-TECH bietet Ihnen eine große Auswahl an Gebrauchtgeräten. Egal, ob Sie einen Hubwagen, Elektro-, Diesel- oder Treibgas-Stapler benötigen – mit unserem umfangreiches Angebot vom preiswerten, fahrbereiten Gebrauchtstaplern bis hin zum neuen Gabelstapler bieten wir Ihnen eine passende Lösung! Hier finden sie weitere Gebrauchtstapler aus unserem Bestand: https://www.sta-tech.de/gebrauchtstapler STA-TECH ist Ihr Partner für: &#9679 Kauf und Vermietung von neuen und gebrauchten Gabelstaplern und Lagertechnik &#9679 Ankauf von gebrauchten Geräten und unkomplizierte Logistik &#9679 Umfangreicher, herstellerübergreifender Service - von Reparatur über Wartung bis hin zu Prüfungen | |
| (Gépes fordítás): | |
| Találja meg a megfelelő használt targoncát most! A STA-TECH használt készülékek széles választékát kínálja Önnek. Mindegy, hogy raklapszállító targoncára, elektromos, dízel vagy LPG targoncára van szüksége – széles választékunkkal az olcsó, vezetésre kész használt targoncáktól az új targoncákig megfelelő megoldást kínálunk Önnek! Több használt targoncát talál készletünkből itt: https://www.sta-tech.de/bedarfstapler A STA-TECH az Ön partnere: ● Új és használt targoncák és raktártechnika vásárlása és bérlése ● Vásárlás használt berendezések és egyszerű logisztika ● Kiterjedt, több gyártói szolgáltatás – a javítástól a karbantartásig és tesztelésig |
Member since: 2010