| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Hangcha |
| Építési mód | Ollós munka emelvény |
| Típus | 140XEN |
| Évjárat | 2026 |
| Munkamagasság | 13.800 mm |
| Üzemóra | 0 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Lithium-Ion |
| Akkumulátor | incl. Batterij |
| More information | |
| helység | Helmond |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 320 kg |
| Önsúly | 3.040 kg |
| Hosszúság | 2.480 mm |
| Szélesség | 1.150 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Bekijk onze website www.sandersheftrucks.nl voor ons complete aanbod
| |
| (Gépes fordítás): | |
| Tekintse meg weboldalunkat a www.sandersheftrucks.nl teljes kínálatunkért |

Member since: 2020