| Gép | |
|---|---|
| Hajtásmód | Dízel |
| Terhelhetőség | 45.000 kg |
| Évjárat | 2009 |
| Üzemóra | 11.155 |
| Gyártási szám | A26012 |
| Motor / Feltöltö | Cummins QSM11 |
| Hajtómű | Dana TE27 |
| Szélesség | 4.200 mm |
| Súly | 85.500 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Bérlési ár naponta ............. tól | Kérésre |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Stabilization, Air Conditioner, Central Lubrication, Heating, Scale | |
| (Gépes fordítás): | |
| Stabilizáció, klíma, központi kenés, fűtés, mérleg |

Member since: 2018