| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Kooi |
| Terhelhetőség | 3.000 kg |
| ISO-osztály | 3 |
| Teherközéppont | 0 |
| Évjárat | 2017 |
| Önsúly | 200 kg |
| Általános | |
|---|---|
| Technikai leírás | KOOI Palletless Rollengabeln RFC / TOPZUSTAND / Sofort verfügbar Infos unter www.grpitech.de |
| helység | Kaarst |
| méretek | |
|---|---|
| Építési szélesség | 310 mm |
| Villaág hossza | 1.200 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.651.050 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| TOPZUSTAND ! Kaum benutzt | |
| (Gépes fordítás): | |
| Legfelső állapot! Alig használt |
Member since: 2014