| Gép | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 2.500 kg |
| Teherközéppont | 600 mm |
| Akkumulátor | 12V |
| Évjárat | 2025 |
| Üzemóra | 0 |
| Gyártási szám | HLI1151799 |
| Motor / Feltöltö | 230V |
| Hosszúság | 1.596 mm |
| Szélesség | 555 mm |
| Súly | 125 kg |
| Rendelkezésre áll ...-tól | sofort lieferbar |
| Garancia | 12 months |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 985.617 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |

Member since: 2005