| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Sunward |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | SWSL1212DC |
| Évjárat | 2024 |
| Munkamagasság | 12.000 mm |
| Üzemóra | 109 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 0 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Numéro de série: S00216 |
| helység | Bonsecours |
| méretek | |
|---|---|
| Önsúly | 2.950 kg |
| Hosszúság | 2.270 mm |
| Szélesség | 1.170 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 5.241.412 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Capacité de levage : 320 kg Énergie : Électrique Hauteur de travail maximale : 12M Hauteur maximale de la plateforme : 10M Hauteur de la plateforme rétractée : 1.36M Longueur de la plateforme de travail : 2.27M Largeur de la plateforme de travail : 1.15M Hauteur - rétracté (garde-corps relevé) : 2.49M Hauteur - rétracté (garde-corps replié) : 1.95M Longueur totale : 2.47M Largeur hors tout : 1.17M Charge nominale : 320KG Charge de travail sûre de la plate-forme étendue : 13KG Capacité de pente maximale : 25% Conduite : Moteur DC à entraînement arrière Batterie : 4×6V/240Ah Chargeur : 24V/30A Poids : 2950kg | |
| (Gépes fordítás): | |
| Teherbírás: 320 kg Energia: elektromos Maximális munkamagasság: 12 m Maximális platform magasság: 10 m Behúzott platform magassága: 1,36 m Munkaállvány hossza: 2,27M Munkaállvány szélessége: 1,15M Magasság - behúzva (védőkorlát megemelve): 2,49 M Magasság - behúzva (védőkorlát összecsukva): 1,95M Teljes hossz: 2,47M Teljes szélesség: 1,17 m Névleges terhelés: 320 kg Meghosszabbított platform biztonságos munkaterhelése: 13 kg Maximális lejtőképesség: 25% Meghajtás: Hátsó hajtású DC motor Akkumulátor: 4×6V/240Ah Töltő: 24V/30A Súly: 2950 kg |

Member since: 2021