| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Sunward |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | SWSL0807DC |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | 61 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 0 |
| More information | |
| Extra felszereltség | Numéro de série: SWSL0807DCS00499 |
| helység | Bonsecours |
| méretek | |
|---|---|
| Önsúly | 1.545 kg |
| Hosszúság | 1.870 mm |
| Szélesség | 760 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 4.337.800 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| Capacité de lavage : 230 Kg Energie : électrique Hauteur : 2.17M Longueur : 1.87M Type de traction 2 roues motrices Type de pneu : pneu non marquant Poids : 1545 Kg Hauteur de plancher : 6M Dimensions du panier = Longueur : 1.70M / Largeur : 0.74M / Hauteur : 1.05M | |
| (Gépes fordítás): | |
| Mosási kapacitás: 230 kg Energia: elektromos Magasság: 2,17 m Hossz: 1,87M 2-es típusú vontatási kerékhajtás Gumiabroncs típusa: nyommentes abroncs Súly: 1545 kg Padlómagasság: 6 m Kosár méretei u003d Hosszúság: 1,70 M / Szélesség: 0,74 M / Magasság: 1,05 M |

Member since: 2021