| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Manitou |
| Építési mód | Egyéb |
| Típus | 100 SEC2 |
| Évjárat | 2018 |
| Munkamagasság | 8.000 mm |
| Üzemóra | n/a |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 24V |
| More information | |
| helység | Zator |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.960.816 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2008