| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Skyjack |
| Építési mód | Csukló munka emelvény |
| Típus | SJ30 ARJE |
| Évjárat | 2023 |
| Munkamagasság | 11.000 mm |
| Üzemóra | 193 |
| Hordozó jármü | |
|---|---|
| Hajtásmód | Elektromos |
| Akkumulátor | 6V / 310Ah / 2024 |
| More information | |
| helység | Melle |
| méretek | |
|---|---|
| Terhelhetőség | 227 kg |
| Önsúly | 5.750 kg |
| Hosszúság | 5.510 mm |
| Szélesség | 1.190 mm |
| Magasság | 1.980 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2010