| Készülékek adatai | |
|---|---|
| Gyártmány | Stabau |
| Terhelhetőség | 600 kg |
| Nyílásszélesség | 400 - 1.400 mm |
| ISO-osztály | 2 |
| Teherközéppont | 800 |
| Évjárat | 2018 |
| Önsúly | 365 kg |
| Általános | |
|---|---|
| helység | Koniusza |
| méretek | |
|---|---|
| Saját súlypont | 220 mm |
| Előszerkezet mérete | 155 mm |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | 1.151.296 HUF |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
Member since: 2015