| Akkumulátor Data | |
|---|---|
| Gyártmány | Hoppecke |
| Battery type | PzS |
| Típus | 5Pzs 775 |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Battery capacity | 775 Ah |
| Évjárat | 2016 |
| Preparation date | 2020.11.10 |
| More information | |
|---|---|
| Hosszúság | 1.023 mm |
| Szélesség | 854 mm |
| Magasság | 784 mm |
| Súly | 1.860 kg |
| Additional Equipment | Hopprcke 80v 775Ah Autofill optie |
| Árak | |
|---|---|
| Eladási ár + áfa | Kérésre |
| Kereskedö ár | Jelentkezzen be a hozzáféréshez |
| Végvásárlói megjegyzés | |
|---|---|
| nieuwe TAB batterij heeft nog geen 50 uur gelopen
nieuwe autofill gemonteerd | |
| (Gépes fordítás): | |
| az új TAB akkumulátor kevesebb, mint 50 órát üzemelt
új automatikus kitöltés telepítve |

Member since: 2020