| Fichero | |
|---|---|
| Marca | Genie |
| Tipo | Unipersonales |
| Modelo | Z30/20N RJ |
| Año | 2006 |
| Altura de trabajo | 8.900 mm |
| Horas contador | 1.330 |
| Máquina portante | |
|---|---|
| Motor | Eléctrico |
| Más información | |
| Localización | Siedlce |
| Dimensiones | |
|---|---|
| Capacidad | 230 kg |
| Masa | 6.615 kg |
| Precios | |
|---|---|
| Precio + IVA | 6.300 EUR |
| Precio - Taller | Iniciar sesión para obtener acceso |
| Observaciones para clientes | |
|---|---|
| == Dodatkowy opis (PL) ==
PODNOŚNIK p=PRZEGUBOWO-TELESKOPOWY GENIE Z30/20NRJ ROK PRODUKCJI 2006 PRZEBIEG 1330mth Napęd elektryczny - akumulatorowy Wysokość robocza maksymalna 10,90 m Maks. wysokość pomostu 8,9 m Maks. zasięg boczny6,25m Maks. udźwig w koszu 230 kg Masa własna 6615 kg Stan techniczny bardzo dobry, akumulatory w bardzo dobrej kondycji Aktualne badanie UDT CENA SPRZEDAŻY 42000 ZŁ netto |