| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Last center | 500 mm |
| Årgang | 2026 |
| Driftstimer | 0 |
| Engine/Charger | Isuzu C240 |
| længde | 2.700 mm |
| Bredde | 1.440 mm |
| Vægt | 3.610 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 183.830 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009