| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 3.800 kg |
| Årgang | 2007 |
| Driftstimer | 7.615 |
| længde | 6.240 mm |
| Bredde | 2.240 mm |
| Vægt | 12.080 kg |
| Tilbydes fra | 3-4 Wochen |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 336.276 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
Medlem siden: 1998