| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 4.000 kg |
| Last center | 500 mm |
| Årgang | 2024 |
| Driftstimer | 20 |
| Stelnummer | ZF1RT21F3D4004722 |
| Engine/Charger | FPT F34 |
| Transmission | Hydrostat |
| længde | 6.280 mm |
| Bredde | 2.240 mm |
| Vægt | 12.900 kg |
| Tilbydes fra | Sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 1.117.228 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Extra udstyr | |
|---|---|
| 3. ventil, Arbejds projektør bagtil, Arbejds projektør foran, Varme, Hel kabine, CE-certifikat, Radio |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| inkl. Funkfernbedienung, Lasthaken und Hakenausleger mit hydraulischer Winde | |
| (Machine Translation): | |
| inklusive radio -fjernbetjening, belastningskroge og kroge kabiner med hydrauliske vinde |

Medlem siden: 2003