| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Teleskop platform |
| Model | MJP11.5 |
| Årgang | 2023 |
| Arbejdshøjde | 11.200 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| location | Enger |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 3.000 mm |
| Kurvelast | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| længde | 2.530 mm |
| Bredde | 1.000 mm |
| Højde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 193.926 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2017