| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Teleskop platform |
| Model | DTBJ30RT |
| Årgang | 2021 |
| Arbejdshøjde | 30.000 mm |
| Driftstimer | 995 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | ab Lager Georgensgmünd |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 23.300 mm |
| Kurvelast | 454 kg |
| Kapacitet | 454 kg |
| længde | 12.250 mm |
| Bredde | 2.500 mm |
| Højde | 2.500 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015