| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Teleskop platform |
| Model | 460 SJ |
| Stelnummer | 0300123514 |
| Årgang | 2008 |
| Arbejdshøjde | 14.000 mm |
| Driftstimer | 3.353 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Siedlce |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 7.714 kg |
| længde | 8.840 mm |
| Bredde | 2.310 mm |
| Højde | 2.390 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 79.292 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |