| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 8.000 kg |
| Årgang | 2011 |
| Driftstimer | 4.704 |
| Engine/Charger | 4 Zylinder Perkins-Diesel |
| Transmission | Hydrostat |
| længde | 5.000 mm |
| Bredde | 2.480 mm |
| Vægt | 9.500 kg |
| Tilbydes fra | auf Anfrage |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Extra udstyr | |
|---|---|
| Arbejds projektør bagtil, Arbejds projektør foran, Varme, Færdselsloven, Hel kabine, Frit løft, Blitzer |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Gerät im IST-Zustand (Gabelzinken inklusive, UVV gut). | |
| (Machine Translation): | |
| Med forbehold af mellemliggende salg, ændringer og mulige fejl. Enhed i den faktiske tilstand (gaffel inkluderet, UVV -god). |

Medlem siden: 2000