| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Kapacitet | 6.000 kg |
| Last center | 700 mm |
| Årgang | 2006 |
| Driftstimer | 11.306 |
| Stelnummer | 14255 |
| Engine/Charger | Perkins |
| længde | 4.700 mm |
| Bredde | 2.200 mm |
| Vægt | 16.900 kg |
| Tilbydes fra | nach Vereinbarung |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 175.622 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | 2.854 DKK /Dag |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Der Preis versteht sich ab Werk AT-2453 Sommerein und basiert auf unseren AGB veröffentlicht unter www.zeiss-forkliftcenter.at. Irrtümer, Änderungen und Angabenfehler vorbehalten. Gebrauchtmaschinen ohne Garantie und Gewährleistung. Hierbei handelt es sich um ein unverbindliches Angebot. | |
| (Machine Translation): | |
| Prisen er ab fabrik AT-2453 Sommerein og er baseret på vores generelle vilkår og betingelser offentliggjort på www.zeiss-forkliftcenter.at. Der tages forbehold for fejl, ændringer og informationsfejl. Brugte maskiner uden garanti og garanti. Dette er et uforpligtende tilbud. |

Medlem siden: 2001