| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Manitou |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 140 SC2 |
| Årgang | 2020 |
| Arbejdshøjde | 14.200 mm |
| Driftstimer | 994 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Arnoldstein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 363 kg |
| Egenvægt | 5.073 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 223.430 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2017