| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | ES1218RT |
| Årgang | 2024 |
| Arbejdshøjde | 12.000 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 48V / 2024 |
| More information | |
| Extra udstyr | hydraulische Stützen, nichtkreidende Reifen |
| location | Vorchdorf |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 454 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2001