| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Magni |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | ES 0708 EP |
| Årgang | 2022 |
| Arbejdshøjde | 7.600 mm |
| Driftstimer | 51 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 100% |
| More information | |
| location | Friedberg- Derching |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 230 kg |
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 1.300 kg |
| Platform frembygning | 600 mm |
| længde | 1.370 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Højde | 2.120 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2006