| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 3246ES |
| Årgang | 2017 |
| Arbejdshøjde | 12.000 mm |
| Driftstimer | 557 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 0 |
| More information | |
| Extra udstyr | Numéro de série: 1200027595 |
| location | Bonsecours |
| Dimensions | |
|---|---|
| Egenvægt | 2.950 kg |
| længde | 2.520 mm |
| Bredde | 1.170 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 71.736 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Hauteur de travail: 11.68 m / 38.3 ft Capacité de plate-forme – Non limitée: 320 kg / 705.5 lb Largeur de la machine : 1.17 m / 3.8 ft |

Medlem siden: 2021