| Machine | |
|---|---|
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Last center | 600 mm |
| Årgang | 2024 |
| Driftstimer | 0 |
| Engine/Charger | ohne |
| længde | 1.596 mm |
| Bredde | 555 mm |
| Vægt | 113 kg |
| Tilbydes fra | nach Absprache |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 8.146 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | 149 DKK /Dag |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| 12 Monate Gewährleistung ab Lieferung; 2 Stück am Standort Gummersbach aktuell (Stand 24.06.2025); | |
| (Machine Translation): | |
| 12 måneders garanti fra levering; 2 stykker på GummersBach -placeringen (pr. 24. juni 2025); |

Medlem siden: 2013