| Machine | |
|---|---|
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 12V |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 0 |
| Stelnummer | HLI1151799 |
| Engine/Charger | 230V |
| længde | 1.596 mm |
| Bredde | 555 mm |
| Vægt | 125 kg |
| Tilbydes fra | sofort lieferbar |
| Warranty | 12 months |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 20.280 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2005