| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 105Ah |
| Årgang | 2022 |
| Driftstimer | 692 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V |
| Bredde | 726 mm |
| Vægt | 299 kg |
| Tilbydes fra | am Lager |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 47.829 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2005