| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Snorkel |
| Type | Led arbejdsplatform |
| Model | A46JE |
| Årgang | 2014 |
| Arbejdshøjde | 16.100 mm |
| Driftstimer | 598 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 8 x 6 Volt, 360 Ah |
| More information | |
| location | Karlsfeld bei München |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 7.400 mm |
| Kurvelast | 227 kg |
| Kapacitet | 227 kg |
| Egenvægt | 6.800 kg |
| længde | 5.600 mm |
| Bredde | 1.700 mm |
| Højde | 2.000 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 223.439 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Die Arbeitsbühne hatte 598 Betriebsstunden am 31.03.2026. | |
| (Machine Translation): | |
| Arbejdsplatformen havde 598 driftstimer den 31. marts 2026. |

Medlem siden: 2003