| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | K25 Disk |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2024 |
| Driftstimer | 30 |
| Suction Width | 1.041 mm |
| Working width | 810 mm |
| områdets ydeevne | 2.973 m²/h |
| Opløsningstank | 95 l |
| Genvindingstank | 98 l |
| længde | 1.570 mm |
| Bredde | 840 mm |
| Højde | 1.000 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36 V 225 Ah |
| Extra udstyr | Onboard Ladegerät; Bürstendruck verstellbar; Garantie |
| location | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2022