| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hako |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | Scrubmaster B 30 |
| Stelnummer | 18059 |
| Årgang | 2016 |
| Driftstimer | 1 |
| Fejebredde | 430 mm |
| længde | 1.270 mm |
| Bredde | 500 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 80Ah / (80 - 100%) / 2016 |
| location | Schwanau |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 35.872 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Neugerät mit Powerflow-Bürsten-Antrieb |

Medlem siden: 2003