| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 48V / 620Ah / IBV / (60 - 80%) |
| Årgang | 2009 |
| Driftstimer | 2.004 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 48V / 100Ah |
| Tilbydes fra | sofort ab Lager |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 73.979 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Aggregater | |
|---|---|
| Sideflytter |
| Extra udstyr | |
|---|---|
| 3. ventil, Arbejds projektør foran, gebr. Batterie 48V / 620 Ah und gebr. Ladegerät 48V/100A |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Technisch Einsatzfähig, Optisch im IST-Zustand, UVV/Neu | |
| (Machine Translation): | |
| Teknisk driftsklar, optisk i nuværende stand, UVV/ny |

Medlem siden: 2002